|
|
SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Karrier | Az EY negyedszer került a világ legjobb munkahelyei közé
KARRIER
![]()
EY: Az EY negyedszer került a világ legjobb munkahelyei közé
2018-11-02 08:06 | Noguchi
Idén is az EY a legjobb pénzügyi tanácsadó cég a Great Place to Work rangsora szerint. Magyarországon a vállalat több mint 100 új munkatárs felvételét tervezi a jelenlegi pénzügyi évben. Negyedszer került a világ legjobb 25 munkahelye közé az EY a Great Place to Work által összeállított nemzetközi listán, ahol több mint 7000 jelentkező szervezet közül idén a 19. helyet szerezte meg a vállalat. A lista egy független felmérés eredménye, amely több mint 10 millió munkavállaló tapasztalatait összegzi közel 58 országban. A rangsor célja, hogy bemutassa azokat a példaértékű vállalatokat, amelyek úgy tudnak kimagasló üzleti teljesítményt elérni, hogy közben kifogástalan munkahelyi légkört teremtenek alkalmazottaiknak. A Great Place to Work kutatásai adnak alapot a Fortune 100 által közzétett listához is, amelyen a legjobb vállalatok kaphatnak csak helyet. "Ügyfeleinknek nyújtott szolgáltatásaink kollégáink szakértelmén és tudásán alapulnak, ezért különösen fontos számunkra, hogy munkatársainknak minden területen a legjobb feltételeket biztosítsuk. Örülök, hogy világszerte elismerik ezt a törekvésünket" - mondta el Rencz Botond, az EY vezérigazgatója. Az EY rövid időn belül a második rangos elismerést szerezte meg, hiszen a vállalat lett a világ legvonzóbb tanácsadó cége az üzleti tanulmányokat folytató egyetemisták körében 2018-ban az Universum globális felmérés szerint. A nemzetközi munkáltatói márkakutatással foglalkozó szervezet közel 230 ezer fiatalt kérdezett meg arról, hol dolgoznának a legszívesebben. A gazdasági szakos hallgatók a harmadik legjobban vágyott munkáltatónak választották az EY-t. ![]() ![]()
TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL
![]()
|
![]() ![]()
Internet |
Légi ipar |
Gazdasági Jog |
Karrier |
Gyógyszeripar |
Hirdető/márka |
Ügynökség |
Kutatás |
Mobil |
E-biznisz |
Kereskedelem |
Logisztika |
DM/Promóció |
Design |
Rendezvény |
Felelősség |
PR |
Pénzügy |
Konferencia |
Kultúra |
Oktatás |
Pályázati projekt |
Üzlet |
Környezet |
Támogatás |
Digitalizáció |
Energia |
Technológia |
Statisztika |
Építőipar |
Élelmiszeripar |
Mezőgazdaság |
Ingatlan |
Egyéb |
Outdoor/indoor |
Idegenforgalom |
Szponzoráció |
Média |
Járműipar |
Tőzsde |
![]()
TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes! ![]() ![]() ![]()
Knorr-Bremse | LED-lámpák | hajópadló | Centrál Színház | lakásfelújítás | hegesztőpajzs | alumíniumkerítés | hőmérséklet | KunlunChem | bőrápolás | tudás | Vizelettartás | autódekoráció | Liszt Ferenc Kamarazenekar | párásító | bónuszrendszer | tartálykutatás | inkontinencia | retinol | gázkészülék | szivattyú | Iskolaszer | társ | kávékapszula
![]() |
PARTNEREINK
|