|
|
SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Szponzoráció | Ismét az Erste World a Kékszalag névadó támogatója
SZPONZORÁCIÓ
Erste Bank: Ismét az Erste World a Kékszalag névadó támogatója
2017-05-04 07:35 | Live PR
Az Erste Bank kiemelt prémium szegmense, az Erste World 2017-ben is folytatja tavalyi sikeres együttműködését a legismertebb magyar vitorlás eseménnyel, a Kékszalaggal. Európa leghosszabb távú és legnépesebb tókerülő vitorlás regattáját 2017-ben 49. Kékszalag Erste World Nagydíj néven rendezik meg. Erről írt alá szándéknyilatkozatot Kállay András, az Erste Bank Zrt. Prémium, World és Private Banking igazgatója, illetve Holczhauser András, a Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára. "Rendkívül nagy öröm és megtiszteltetés számunkra, hogy 2017-ben folytathatjuk együttműködésünket az Erste Worlddel, amely idén is a Kékszalag névadó támogatója lesz. A bankban megbízható, stratégiai partnerre találtunk, akikkel 2016-ban is kiválóan tudtunk együttműködni" - mondta Holczhauser András, a Magyar Vitorlás Szövetség főtitkára. "Az Erste Bank közel tíz éve támogat elkötelezetten vitorlás eseményeket. Tavaly először álltunk a kiemelkedő sport- és társadalmi ranggal rendelkező tókerülő verseny mellé, mert az Erste World értékei számos területen közösek a Kékszalagéval. A tavalyi együttműködés megerősített minket abban, hogy jó döntést hoztunk, ezért 2017-ben is tovább haladunk ezen az úton" - emelte ki Kállay András. A Kékszalag Európa legnagyobb létszámú tókerülő vitorlásversenye, amelyet 1934 óta rendszeresen rendeznek meg a Balatonon. A verseny távja légvonalban mintegy 155 kilométer, a hajók Balatonfüredről indulva Balatonkenese és Siófok érintésével a Tihanyi-szoroson át vitorláznak Keszthelyre, majd innen vissza Balatonfüredre. A versenytáv megtételére maximum 48 óra áll rendelkezésre, s az időjárás sokszor nagyon komoly próba elé állítja az 550-600 rajthoz álló hajót és a közel 3.000 versenyzőt. A 48. Kékszalag Erste World Nagydíjat 2016-ban a Litkey Farkas kormányozta Festipay nevű katamarán nyerte, az időrekordot pedig a Fifty-fifty nevű magyar fejlesztésű high-tech katamarán tartja 7 óra 13 perc 57 másodperces idővel. A 49. Kékszalag Erste World Nagydíj rajtjára 2017-ben július 6-án kerül sor. Az elmúlt évben az Erste World, az Erste Bank kiemelt prémium szegmens szolgáltatása megerősödött, hiszen a bank átvette a CitiGold ügyfeleket, akik közül sokan hódolnak a vitorlázás szenvedélyének. Maga a Balaton, a verseny helyszíne is nagy szerepet játszott a döntésben, hiszen a szegmenshez tartozó kiemelt ügyfélkör nagy része kedveli a tó körüli nyári szórakozási és kulturális lehetőségeket, amelynek egyik vezető eseménye éppen a Kékszalag és a hozzá kapcsolódó események. A vitorlás sport és az Erste World együttműködése esetében nem egyszerűen támogatásról van szó, hanem arról, hogy a Kékszalag és az Erste World alapvető értékei megegyeznek. Az Erste World erősen fókuszál a folyamatosan feljődő Balatonra, és keresi azokat a személyeket és értékes történeteket, melyek a Balatonhoz kötődnek. Büszkén támogatunk egy olyan vitorlás versenyt, amely évről évre feltárja a Balaton értékes világát" - tette hozzá Kállay András.
TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL
|
Internet |
Légi ipar |
Gazdasági Jog |
Karrier |
Gyógyszeripar |
Hirdető/márka |
Ügynökség |
Kutatás |
Mobil |
E-biznisz |
Kereskedelem |
Logisztika |
DM/Promóció |
Design |
Rendezvény |
Felelősség |
PR |
Pénzügy |
Konferencia |
Kultúra |
Oktatás |
Pályázati projekt |
Üzlet |
Környezet |
Támogatás |
Digitalizáció |
Energia |
Technológia |
Statisztika |
Építőipar |
Élelmiszeripar |
Mezőgazdaság |
Ingatlan |
Egyéb |
Outdoor/indoor |
Idegenforgalom |
Szponzoráció |
Média |
Járműipar |
Tőzsde |
TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!
fémipar | Varnus Xaver | karácsonyi különlegességek | Palladio Orchestra | táp | műfü | utazás | Auchan | kert | cafeteria | Magyar Vöröskereszt | szilveszter | kutyák | Rhoda Scott | lemezhajlítás | pezsgő | magyarok | macskák | fenntartható önkormányzat | K&H | karácsony | Virsli | Kifli.hu | édességek
|
PARTNEREINK
|