SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Outdoor/indoor | Jófogás kampány egyetemistáknak


Jófogás.hu: Jófogás kampány egyetemistáknak
Budapest | 2016-05-09 18:28 | SchisCom



A Jófogás nemrégiben különleges installációval lepte meg az Óbudai Egyetem és a Corvinus Egyetem diákjait.

Az apróhirdetési portál 3-3 napig egy komplett nappalit rendezett be (a Jófogásról beszerzett bútorokkal) a két intézményben, amelyet a diákok szabadon kipróbálhattak. A fiatalok csocsóztak, kávéztak, X-boksz-oztak és kikapcsolódtak.

Az akció a Jófogás és a SchisCom kommunikációs műhely közös ötlete és megvalósítása nyomán született. Az apróhirdetési portál 2016-ra kitűzött céljai között szerepel, hogy megszólítsa a 18-29 éves korosztályt. Erre törekedett legutóbbi spotkampányában, és erre szolgál a reszponzívvá tett weboldalon található lakótárs kereső funkció és diákmunka lehetőségek is.

Az akció célja az volt, hogy megmutassák a fiataloknak, hogy a Jófogásról, akár használtan beszerzett tárgyak is lehetnek pont olyan jók, mint az újak. Az akció egyébként mindkét helyszínen nagyon sikeresnek bizonyult, több száz diák fordult meg a pop-up nappaliban.









TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!