SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Média | Francia nyaralási portált vett az Axel leánycég


Médiainfo: Francia nyaralási portált vett az Axel leánycég
Külföld | 2015-07-16 20:31 | N4b



Az Axel Springer érdekeltségű vezető francia ingatlanportál, a SeLoger.com megvásárolja a Praxis Sarl 100 %-át, amely cég az Amivac.com-ot üzemelteti.

A SeLoger-nek nem ez az első befektetése az online üdülési portálok piacán, hiszen 2011-ben megvették az a-Gites.com, egy évre rá pedig a Vacances.com oldalakat. A most megszerzett Amivac.com 2002-es alapítású és 30 ezer hazai nyaralóhely ajánlata (többségében magánszemélyek) érhető el rajta. Roland Tripard, a SeLoger igazgatóságának elnöke elmondta, az Amivac.com tökéletesen illeszkedik üzleti stratégiájukba és a befektetés erősíteni fogja franciaországi pozícióikat.







TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!