SAJTÓKÖZLEMÉNYEK | Kereskedelem | Oroszországba tart a Tesco ruhamárkája


Marketinginfo.hu: Oroszországba tart a Tesco ruhamárkája
Külföld | 2015-04-17 11:31 | N4b



A Tesco 2001-ben nyitotta meg az első F&F üzleteket az Egyesült Királyságban és Írországban. Nyáron a lánc F&F márkája két üzletet nyit Moszkvában.

A brit Debenhams helyi franchise partnere, a Debruss üzemelteti majd az F&F üzleteket is - írja a The Moscow Times. Az első boltot júniusban, a másodikat pedig augusztusban fogják megnyitni, mindkettőt egy-egy bevásárlóközpontban.

A Tesco 2001-ben nyitotta meg az első F&F üzleteket az Egyesült Királyságban és Írországban. Érdekesség, hogy pont akkor fogják megnyitni az oroszországi üzleteket, amikor a helyi gazdaság kihívásokkal küzd, és a fogyasztói bizalom is folyamatosan csökken.







TOVÁBBI ANYAGOK EBBŐL A KATEGÓRIÁBÓL







-tól   -ig
Internet  |  Légi ipar  |  Gazdasági Jog  |  Karrier  |  Gyógyszeripar  |  Hirdető/márka  |  Ügynökség  |  Kutatás  |  Mobil  |  E-biznisz  |  Kereskedelem  |  Logisztika  |  DM/Promóció  |  Design  |  Rendezvény  |  Felelősség  |  PR  |  Pénzügy  |  Konferencia  |  Kultúra  |  Oktatás  |  Pályázati projekt  |  Üzlet  |  Környezet  |  Támogatás  |  Digitalizáció  |  Energia  |  Technológia  |  Statisztika  |  Építőipar  |  Élelmiszeripar  |  Mezőgazdaság  |  Ingatlan  |  Egyéb  |  Outdoor/indoor  |  Idegenforgalom  |  Szponzoráció  |  Média  |  Járműipar  |  Tőzsde  | 

TÖLTSE FEL!
Küldjön nekünk Ön is sajtóközleményeket, melyeket ellenőrzés után ingyenesen megjelenítünk! A feltöltéshez regisztráció szükséges, ami szintén ingyenes!