ÁLLÁSAJÁNLATOK | Álláshirdetések
IT Manager
Feladva: 2019-08-06

Név:

Ganz EEG Kft.

karrier@ganz-eem.com

Website:

www.ganz.info.hu/hu/main

Tel.:

Részletek:

Feladatok:

  • Projekt menedzsment
  • Jelentések és projekt dokumentáció készítésé
  • Hibák-, kockázatok felderítése, megoldások kidolgozása
  • Vezetői döntések támogatása, megoldása
  • Szoftverek telepítésé, konfigurálása
  • Hálózat kiépítés

Elvárások:

  • 5+ év releváns tapasztalat
  • Technikai tudás és tapasztalat Windows domain környezetben
  • Tapasztalat windows server 2008R2, 2012, 2016 üzemeltetésben
  • Exchange 2010 üzemeltetési tapasztalat
  • Virtualizációban szerzett tapasztalat (Hyper-V)
  • Projektek szervezési készség
  • Microsoft irodai csomag magas fokú ismerete
  • Tapasztalat SAP vállalatirányítási rendszer üzemeltetésében
  • Acronis Backup és Dell szalagos mentőegység ismerete
  • Solidworks 2012 és Autocad 2019 adminisztrátori ismeret, EPDM szerver üzemeltetési ismeret
  • Társalgási szintű angol és orosz nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, körültekintő munkavégzés
  • Magas szintű rendszerezői képesség

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Adjon fel Ön is álláshirdetést!
A news4business.hu-n az állást keresők és kínálók egyaránt díjmentesen adhatják fel álláshirdetéseiket.