ÁLLÁSAJÁNLATOK | Álláshirdetések
Projektmenedzser
Feladva: 2019-08-06

Név:

Ganz EEG Kft.

karrier@ganz-eem.com

Website:

www.ganz.info.hu/hu/main

Tel.:

Részletek:

Főbb feladatok, munkák

  • ajánlati felhívás fogadása, műszaki tartalom, követelmények pontosítása, egyeztetések kezdeményezése;
  • kalkuláció készítésének irányítása, összegzése, átadása a kereskedelmi szervezetnek;
  • árajánlat kiadása előtt, tartalmi megfelelőség ellenőrzése;
  • árajánlatok kiadása után a további változások, pontosítások követése;
  • szerződések előkészítésének irányítása, a szerződésben vállalt műszaki feltételek pontosítása, ellenőrzése;
  • szerződéses munkák végrehajtásának, dokumentáció készítésének felügyelete, ellenőrzése, határidők betartásának folyamatos nyomon követése, egyeztetés kezdeményezése a megrendelőkkel;
  • a megkötött szerződések esetén a végrehajtás műszaki, technikai, humánerőforrás feltételeinek ellenőrzése, szűk keresztmetszetek, határidő csúszás esetén kooperáció kezdeményezése, előkészítése;
  • kisebb projektek esetén a szükségletek felmérése (anyag, munkaerő, szűk keresztmetszet) egyszerű vonalas folyamatábra készítése, események követése és információadás az érintetteknek;
  • bonyolultabb projektek esetén MS Project szintű terv készítése és naprakész vezetése;
  • költségek követése, elő- (ajánlati), közbenső-, és utókalkuláció szinteken is;
  • a szerződés szerinti készültség belső folyamatos egyeztetése és a Megrendelő részére a szükséges információk előkészítése;
  • minőségi nem megfelelőség esetén a szükséges szintű beavatkozás kezdeményezése, vagy a döntés előkészítése, újragyártás, javítás esetén, ennek kalkulációja, szervezése, dokumentálása;
  • kooperációs feladatok szervezése, ellenőrzése, részvétel az átvétel-átadás folyamtokban;
  • anyagbeérkezések, számlák, stb követése, ellenőrzése, igazolása;
  • a szerződésben rögzített kiszállításokkal kapcsolatos feladatok, előszállítás, csomagolás, vám intézése, dokumentálás pontos ismerete és koordinálása;
  • szerződéses munkák utógondozása, reklamációk kezelése, utókalkuláció összeállítása stb;
  • az éves üzleti tervben meghatározott feladatok végrehajtása;
  • ajánlatok és szerződések tartalmi és műszaki specifikáció szerinti ellenőrzése;
  • projektek, szerződéses munkák követése, határidő csúszás esetén beavatkozás kezdeményezése;
  • fővállalkozáshoz tartozó alvállalkozói ajánlatokban és szerződésekben műszaki közreműködés;
  • szerződéses munkák költségtervezése, külső erőforrások bevonásának szükségességének meghatározása, azok felhasználásának ellenőrzése;
  • kiszállítások előkészítése, koordinálása;
  • a kiadott feladatok szakmai tudása szerinti elvégzése;
  • a tervezés és a termelés területén felmerülő egyéb feladatok szakmai tudása szerinti irányítása, elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú műszaki végzettség;
  • minimum 3 év szakmai tapasztalat;
  • orosz nyelvtudás;
  • PNAEG, GOSZT ismeret;
  • pontos, precíz munkavégzés;
  • önálló és/vagy csapatban való munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • angol nyelvtudás;
  • atomerőművi projektekben való jártasság;
  • CAD és SAP szoftverismeret;
  • gépész végzettség.

Amit kínálunk

  • részvétel nemzetközi projektekben;
  • egyéni fejlődési lehetőségek.

Adjon fel Ön is álláshirdetést!
A news4business.hu-n az állást keresők és kínálók egyaránt díjmentesen adhatják fel álláshirdetéseiket.